4aa6c9040924b5c79e030040d4c4ec50

Завтра до Івано-Франківська прийде Святослав Вакарчук.

Зустріч із музикантом, громадським діячем та лідером рок-гурту «Океан Ельзи» пройде у форматі обговорення ідеї створення "Української академії лідерства".

Про це йшлося під час оперативної наради у міського голови, інформує кореспондент Фіртки..

Секретар міськради Оксана Савчук попросила поліцію забезпечити охорону заходу.

"Напевне багато людей захочуть потрапити на цей захід, хоч вхід за запрошеннями. Прохання, щоб патрульні були на контролі", - відмітила Оксана Савчук.
Зустріч розпочнеться о 16:00 в Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Івана Франка.

Довідково:

Українська академія лідерства – це заклад формату «школи лідерів». Тут можуть навчатися учні-випускники шкіл, студенти коледжів, училищ чи закладів вищої освіти.

Створив академію Роман Тичківський, а ідея закладу прийшла до нього після активної участі на Майдані. До ідеї долучилося чимало відомих особистостей і діячів, як зокрема і Вакарчук.

Це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

В основі навчання — три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний.

Під час навчання та роботи студенти здобувають навички самопізнання, аналізу суспільних викликів, командної праці, комунікації, щоб краще зрозуміти себе, країну і світ, в якому ми живемо. Навчання для студентів є безкоштовним — кожен, хто успішно пройде відбір, здобуває ґрант, що покриє проживання, харчування, експедиції, страхування здоров’я тощо.