polohovyj 15e39

На ХХ сесії міської ради депутат від партії УКРОП Сергій Гаєвський вніс звернення щодо незадовільних умов перебування та поганого харчування у Івано-Франківському перинатальному центрі.

«До мене звернулись матері, які там народжували. Наразі ситуація жахлива. На харчування 1 породіллі виділяють 19 гривень 25 копійок. І це на 4 прийоми їжі в день. Замість ситного сніданку жінкам видають чай та шматок хліба. Про м’ясо та овочі взагалі ніхто не згадує. Це неприпустимо, що молоді мами не мають повноцінного харчування у пологовому. Тим паче, у закладі немає елементарного – гарячої води», – розповідає укропівець.

Тому Сергій Гавський звернувся до депутатів зі зверенням дати протокольне доручення, аби на наступній сесії керівник міського клінічного перинатального центру доповів про стан харчування та матеріально-технічної бази у закладі. Однак, звернення депутати проігнорували.

«Руслан Марцінків та свободівська більшість не хочуть бачити франківських матерів щасливими і здоровими. Адже від харчування залежить самопочуття і матері, і дитини. Та «УКРОП» і на наступній сесії підніматиме це питання, адже це проблема, яку не можна ігнорувати. Місто витрачає мільйони гривень на сумнівні комунальні підприємтва, натомість не може забезпечити повноцінним раціоном породіль? Як на мене, це неприпустимо», – сказав Сергій Гаєвський.