10936vf0j20k4

Майже 13 годин запеклих баскетбольних баталій, більше сотні учасників з усієї України.

За підтримки громадського руху Олександра Шевченка «Країна гідності і правди» у Коломиї відбувся перший етап турніру «Bukovel Quest».

64klsd

«Bukovel Quest» – це масштабні змагання, відкритий чемпіонат івано-Франківської області з баскетболу 3х3. Він відбувається у кілька етапів. Перший – у Коломиї, наступні проходитимуть у Надвірній (28 червня), Снятині (15 липня), Івано-Франківську (28 липня). А фінал пройде 11-12 серпня у Буковелі. Поборотись є за що.

«Переможці «Bukovel Quest» матимуть можливість взяти участь у фіналі України із баскетболу 3х3 та у міжнародному турнірі, який відбудеться у Празі», – розповів голова Івано-Франківської обласної федерації баскетболу Юрій Процюк.

63as

Турнір справді викликав неабиякий ажіотаж. До Коломиї з’їхалися баскетболісти із Чернівців, Івано-Франківська, Коломиї, Калуша, Богородчан, Львова, Снятина, Києва, Луцька. Спортсмени змагалися у 4 категоріях. Переможцями Ю-14 серед дівчат стала команда Івано-Франківської ДЮСШ. Серед хлопців перемогу здобули господарі турніру. У категорії Ю-18 кращими серед дівчат та серед хлопців стали команди збірних України. Категорія дорослі: 1 місце серед жінок – збірна України, серед чоловіків – місто Луцьк.

65ffff

«Масовий спорт потрібно підтримувати і розвивати. Адже це перш за все здоров‘я. Що більше українців будуть займатись різноманітними видами спорту, то здоровішою буде наша нація і сильнішою країна», – переконаний Олександр Шевченко.

Переможці та фіналісти відбіркового етапу «Bukovel Quest» отримали медалі, футболки та сертифікати на безкоштовний відпочинок у ТК «Буковель».

66fgfgfgfgfg

«Це надзвичайне спортивне свято для нашого міста. На день Коломия стала баскетбольною столицею України. Турнір зібрав спортсменів різного віку, з різних міст та містечок нашої країни. Надзвичайно приємно спостерігати за такою запеклою боротьбою. А ще приємніше – нагороджувати кращих із кращих. Сподіваюсь, баскетболісти добре відпочинуть та наберуться сил перед наступним етапом змагань», – зазначив представник Олександра Шевченка, укропівець Ігор Костюк.