ai8325

У лютому 2018 у Снятині повернувся із декретної відпустки на роботу заступник голови районної державної адміністрації часів Януковича Павло Книш.

Він не лише обіймав цю посаду у 2010-2014 роках, але й був активним членом Партії регіонів. Про це свідчать відеоматеріали його участі у звітно-виборних партійних конференціях обласної організації Партії регіонів та інших партійних заходах

«На відміну від інших районних регіоналів, які хоча і під кінець революції, але все ж таки "покаялися" перед народом і склали свої повноваження, Павло Книш ще напередодні цього втік у декретну відпустку. А через 4 роки колишній регіонал повернувся на роботу... За іронією долі, саме він куруватиме питання учасників АТО, героїв Майдану, ветеранів ОУН–УПА, переселенців, а також питання мобілізації та призову. Проте, окрім чисто моральних аспектів, дане призначення викликає і багато юридичних питань», – йшлося в заяві АТОвців Снятинщини.

Після скандалу Павла Книша звільнили. Та безробітним він був недовго. У березні 2018 на сесії Заболотівської ОТГ його обрали заступником голови з економічних питань.
«Ми не голосували за таке призначення. І вважаємо обрання колишнього регіонала на таку посаду – ганебним вчинком провладної більшості та вимагаємо його звільнення. У нас чимало достойних людей, які пройшли Майдан та війну і можуть обіймати цю посаду», - сказав депутат Заболотівської селищної ОТГ від партії «УКРОП» Дмитро Ткачук.

Кандидатуру чиновника часів Януковича підтримав і депутат Верховної Ради Юрій Соловей. Днями він звітував перед громадою Заболотова. На зустрічі піднімали питання і призначення на посаду Павла Книша. Та нардеп у цій ситуації нічого поганого не побачив.

«Будь-яка людина робить помилки. Я допускаю, що Павло був у «регіонах». Але в «регіонах» не всі були погані люди. Я вам говорю, як воно є», - сказав Юрій Соловей.