ffd09670632f9a474ea3edb63890d8cd

Сьогодні виконавчий комітет погодив проект рішення міської ради про тарифи на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів.


Проектом рішення пропонується збільшити тариф на паркування (з урахуванням інвестиційної складової) одного транспортного засобу на майданчиках для платного паркування (крім першої паркувальної зони) з 6 до 9 грн, інформує кореспондент Фіртки.

Це стосується 2 і 3 зон. Для першої зони залишається тариф у розмірі 20 грн.

"Підняття тарифу зумовлено насамперед збільшенням заробітної плати. Також, провівши аналіз, ми побачили, що не всі люди оплачують у паркоматах, тому потрібно наймати операторів паркувальних майданчиків. Є люди, які залишають авто на годину і забирають транспортні засоби до того моменту поки оператор не піде, є і такі з "розчепіреними пальцями" на дорогих авто, які не те, що у паркоматі не оплачують, а не оплачують навіть коли оператор-жінка підходить він їй каже: "йди звідси" або "Бог подасть". Також часто не оплачують працівники силових структур, ЦНАПу та інші - не робіть такі великі очі, бо таке у нас є... у результаті тільки 57% водіїв оплачують за паркування" - розповідає Олександр Ярощук, підприємець, який обслуговує 2 зону.

Також, підприємці нарікають, що є випадки пошкодження паркоматів.

Власники транспортних засобів зможуть придбати денний та місячний абонемент. Передбачені знижки для учасників АТО.