2v04ds eee0g5ghazaz

Свято спортивних досягнень «Надія» у ЗШ № 15 відзначають з 2013 року.

Його започаткував випускник закладу, 4-разовий чемпіон світу з кікбоксингу, фіналіст першості Європи з боксу, чемпіон України з універсального бою, голова громадської організації «Спільними Зусиллями»,  керівник Центру військової підготовки та інформації Олександра Шевченка, укропівець Віталій Мерінов.

2v04ds eee0g5ghazkkkaz

«Такий захід є чудовим стимулом для школярів та молоді. Вони бачать, що їхніх друзів, їхніх однокласників вітають з кубками , – тоді й самі хочуть отримати нагороду, починають займатися різними видами спорту. Приємно, що такі дійства не байдужі і нашим обранцям. БФ Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ» традиційно підтримує спорт у нашому місті. Це стосується як досвідчених виконавців, так і початківців, як ці діти», – розповів Віталій Мерінов.

На спортивне свято зійшлася ледь не вся школа. Відомі франківські тренери та спортсмени вручали статуетки і кубки. Нагороди отримали більше десятка вихованців навчального закладу та їхніх наставників. Торік школярі ставали призерами і переможцями різноманітних змагань з волейболу, плавання, тхеквондо і боксу. Зокрема, в останньому виді бронзу на Чемпіонаті України здобув Андрій Розвадовський.

2v04ds eee0g5uuuhazkkkaz

«Я дуже люблю спорт. Не маю часу, щоб погуляти чи пограти в комп’ютер. Бо завжди іду на тренування. Мрію стати олімпійським чемпіоном», – сказав Андрій.

Також нагороди отримали вихованці, які тішили здобутками у регбі. Тренери зізнаються: такі відзнаки приємні, як дітям, так і дорослим.

2v04ds eee0g5uuuhallzkkkaz

«На сьогоднішній день всім зрозуміло, що у спорті недостатнє фінансування. Але в межах тих можливостей, які є, звичайно, кожна справа і кожне згадане слово є доброю подякою»,- сказав  тренер ДЮСШ №2, голова обласної Федерації регбі Михайло Ярема.

2v04ds eee0g5uuuhllallzkkkaz