1 555544
Після Галицького та Рогатинського районів, народний депутат України Віктор Шевченко здійснив робочу поїздку на Калущину.
Парламентар відвідав кілька населених пунктів. У селі Сівка-Войнилівська нардеп завітав у клуб, школу та дитячий садочок.
 
За останні роки у місцевому НВК вдалося зробити багато корисного. Зокрема, тут замінили майже 100 вікон у всіх класах, відремонтували дах над спортзалом, також завершують встановлення твердопаливного котла.
5 4

«Останнім часом, завдяки співпраці із Віктором Шевченком, ми зробили у нашому НВК значно більше, аніж за 20 попередніх років. І школа, і садочок стали комфортнішими. Цього року ми плануємо замінити вікна у коридорах. Так вдасться зекономити ще більше тепла», – розповів директор Сівка-Войнилівського НВК Анатолій Мірошник.

4 477777777

У закладі нині навчається 112 дітей. У класах – тепло та затишно. Комфортно як школярам, так і вчителям.

«Наш клас став світлішим і значно теплішим. Раніше тут були дерев’яні холодні вікна. А тепер на підвіконнику ми разом вирощуємо фіалки», – розповідає вчителька 1 класу Марія Козак.

3 42222222222111111111

Цього року, пообіцяв Віктор Шевченко, посприяє у заміні решти вікон та облаштуванні тренажерного залу. Також на наступний рік запланована заміна покрівлі школи у Сівка-Войнилівській школі.

2 4999999999

«Я радий, що у школі стало тепліше. Тим паче, що керівництво закладу, попри дефіцит фінансування попередніх років, зберіг школу та садочок у доброму стані. Я впевнений, що цього року ми завершимо процес із встановлення вікон. Твердо переконаний, що діти повинні вчитись у теплі :в якісних просторих класах, комфортному спортзалі. Тому робитиму усе від мене залежне, аби Сівка-Войнилівський НВК ставав щоразу кращим», – зазначив Віктор Шевченко.