800958 nezaplanovani kanikuli v shkolah netishina vveli karantin

Розпорядження опублікували на сайті Департаменту освіти та науки обласного центру Прикарпаття.

«Зважаючи на ускладнення епідемічної ситуації щодо захворювання на грип та ГРВІ, зростання кількості дітей, які захворіли на грип та ГРВІ, у закладах загальної середньої освіти міста у межах 16-25%,  Департамент освіти та  науки рекомендує на розгляд  директорів закладів освіти   09.02.2018 року призупинити або скоротити освітній процес», - йдеться у розпорядженні Департаменту, повідомляє ШАБЛЯ.

Проте, як виявилось, шалена динаміка зростання кількості захворювань, та той факт, що щодня, з чи не кожного класу, з температурою понад 38, діти йдуть додому з уроків, не виявилися визначальними факторми для керівника Департаменту освіти та науки Івано-Франківського МВК Ігоря Смаля, щоб призупинити процес навчання, як це було зроблено у інших областях України.

У коментарі для журналістів видання “Місто“, Ігор Смаль пояснив, що станом на сьогодні, епідеміологічний поріг щодо захворювання на грип чи ГРВІ серед дітей знаходиться в допустимих межах. Тому рішення призупинити навчання ще не прийнято, але ситуація динамічна і все може змінитися.

fd0f70sdfff