dsg07wsfw70few5ef06gw b

Балансоутримувач КЕЧ-івських будинків, Будинкоуправління №1 Івано-Франківської КЕЧ, заборгувало АТ "Прикарпаттяобленерго" уже 145,3 тис. грн за світло, чим вкотре поставило мешканців під загрозу знеструмлення.

АТ "Прикарпаттяобленерго" стурбоване критичним станом розрахунків Будинкоуправління №1 Івано-Франківської КЕЧ.

У зв’язку із боргом гуртожитки на вул. Коновальця, 72, вул. Коновальця, 80, вул. Карпатської Січі, 5 можуть опинитися без електропостачання, інформує КУРС з посиланням на прес-службу обленерго.

"Протягом останніх років «БУ №1 Івано-Франківського КЕЧ району» систематично боргує за світло, а якщо проводить розрахунки, то із значним запізненням, – йдеться в повідомленні. – Станом на 6 лютого 2018 р. загальна сума заборгованості становить уже 145,3 тис. грн за період з липня 2017 по січень 2018".

Енергетики неодноразово зверталися до підприємства-боржника з проханням вжити дієвих заходів щодо прискорення погашення заборгованості за спожиту електроенергію. Сторони неодноразово вели переговори, укладали додаткові угоди щодо реструктуризації заборгованості. Однак БУ №1 Івано-Франківського КЕЧ району не виконує своїх зобов’язань та не сплачує за використану електроенергію.

У енергокомпанії сподіваються, що боржник спільно з мешканцями знайдуть кошти та енергетикам не доведеться вдаватися до крайніх заходів – припинення електропостачання будинків КЕЧ.