24bbe142c4b518j iutj77e1a e44e194cb5cb3

Лише тиждень залишається до найочікуванішого свята всіх закоханих – Дня Святого Валентина.

Чи варто згадувати про те, що сьогодні важко когось здивувати оригінальністю подарунку… Звісно ж ні, адже часи дефіциту давно минули і банальними гаджетами чи прикрасами вже нікого не здивуєш.
Що ж робити, якщо є бажання зробити подарунок таким, щоб він запам’ятався на усе життя і приніс неймовірну хвилю позитиву?

Мало хто знає, та в Івано-Франківську, вже не перший рік, відчайдушні романтики та підкорювачі сердець, дарують своїм коханим пісні у власному виконанні. І мова йде не лише про переспів хітів Олега Винника, Кузьми Скрябіна чи інших зірок, а й про окрему авторську пісню, присвячену дорогій серцю людині.

Як виявилось – все не настільки складно, як здається на перший погляд. Одна із найпрогресивніших студій звукозапису на Прикарпатті, Nice recording studio, дає можливість якнайкраще виразити свої почуття у найголовніше свято закоханих і власноруч створити справжній емоційно-вибуховий сюрприз, якому позаздрять усі.

Професійна команда студії надає можливість презентувати почуття піснею, і розтопити лід навіть найхолоднішого серця, і головне – за найдемократичнішими цінами в Івано-Франківську.

Варто зазначити, що акустичне оздоблення приміщення студії здійснювалось за проектом та під контролем професійного інженера-акустика компанії «ACOUSTIC». Було використано матеріали таких відомих виробників як Heradesign та AcousticWool. Завдяки цьому досягнуто відмінний результат по акустичним характеристикам, а також створені комфортні умови для роботи та творчості.

Більш детально з пропозиціями студії звукозапису можна ознайомитись на офіційному сайті організації.