h 7mkhg uggs0ffff hfd7d isb uj b jh

Депутат Івано-Франківської міської ради, укропівець Віталій Мерінов, вкотре, підняв проблему знищення трамплінів у смт. Ворохта.

Своє бачення ситуації народний обранець опублікував у соціальній мережі Фейсбук, зазначвши імена тих, через кого сталась проблема:

«Ну що ж, повертаємося до теми знищення трамплінів у смт. Ворохта.

Основним винуватцем, що підтверджує документ, був тодішній начальник Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту Івано-Франківської ОДА за часів президентства Януковича КАРАБІН МИРОСЛАВ , який зараз перебуває на посаді тимчасово виконуючого обов'язки директора ДЮСШ, тої, що по вул. Шухевичів, де минулого року хотіли забудувати діючий стадіон (на сесії обласної ради за дану кандидатуру проголосував тільки Басараб Сергій, але і це не заважає йому сьогодні виконувати обов'язки).

Питання до знавців закону про очищення влади: чи має право така людина займати відповідну посаду?!!!
І чи не соромно Гончаруку Олегу, Олександру Сичу в силу своїх патріотичних переконань працювати з такою людиною?(чи може "кишенькові" переконання вище понад усе?).

Так от, у 2010 році він звернувся до Директора Ворохтянської СДЮШОР зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства з проханням безкоштовно передати Верховинській навчально-спортивній базі олімпійської підготовки "Черемош" спеціальне керамічне покриття для гори розгону трамплінів. Натомість у 2011 році обіцяли придбати таке ж покриття....обіцяли і знищили спорт у Ворохті(

Це в них дуже гарно виходить.

А ще цей "фахівець" має відношення до скандалу з "Олімпом".

Що потрібно зробити громаді, щоб спорт в області розвивався, щоб відновили трампліни у Ворохті та багато інших спортивних об'єктів?», написав депутат. 

27336507 1323450801094159 4338041590557445105 n