27394361 1554234664626444 186712176 n

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив її тренер спортсменки Сергій Чмель.


Останній раз представниця України в могулі мала ліцензію у далекому 1994 році (Ліліхамер), цією спортсменкою була Юлія Фоміних, яка зараз займає посаду Державного тренера з фрістайлу.

Петрова Тетяна і ії тренер Чмель Сергій щиро вдячні всім хто вірив у них і підтримував:

"Особливу подяку висловлюємо керівництву гірськолижного курорту «Буковель», особисто Шевченко Олександру Леонідовичу, Міністерству молоді та спорту України в особі Жданова Ігоря Олександровича та Фоміних Юлії Володимирівни які повірили у Тетяну і дали їй шанс поборотись за участь в Олімпійських іграх".

Тренер зазначає, що такий результат без гірськолижного курорту «Буковель» був би неможливий.

Буковель підтримує український могул вже понад 15 років: "Саме цей курорт допоміг могулу відродитись в Україніі і вийти на світовий олімпійський рівень. Для нас створили ідеальні умови для тренувань, курорт надає сучасну могульну трасу, де українські спортсмени всіх рівнів мають змогу безкоштовно тренуватись. Кожен рік у Буковелі проводяться біля п’яти змагань з могулу, серед яких Чемпіонат України".

Тетяна Петрова почала займатися могулом у 2012 році саме в Буковелі, і за 6 років сумлінних тренувань має цей чудовий результат.

"Я дуже радий, що ми Вас не розчарували і довели всім скептикам, що могул в Україні існує і має право на розвиток," - написав С.Чмель.