IMGjk 3079 024 fd diu dfghs kl eghjfdgyhkl

Українське об'єднання патріотів УКРОП знаходиться на першому місці в рейтингу політичних симпатій мешканців Івано-Франківська

Про це свідчать дані соціологічного опитування, яке провела агенція новин "Фіртка".

За його результатами, у разі проведення виборів до міської ради за партійними списками 26,77% респондентів підтримали б саме УКРОП. Крім того, до трійки лідерів увійшли ВО "Свобода" (24,62%) та "Батьківщина" (6,62%), пише depo.ua.

Також у виборців запитали, за кого з кандидатів у Івано-Франківському мажоритарному окрузі вони проголосували б, якби зараз проходили вибори до Верховної Ради. У такому разі найвищу підтримку здобув би народний депутат від УКРОПу Олександр Шевченко – 37,31%. Крім того, високий результат – у секретаря Івано-Франківської міськради, представниці ВО "Свобода" Оксани Савчук (19,23%). На третьому місці – колишній міський голова, член УНП Віктор Анушкевичус (5,92%).

А якби зараз відбувалися вибори мера Івано-Франківська, лідерами стали б укропівець Олександр Шевченко та діючий міський голова Руслан Марцінків. Вони мають однаковий показник – близько 32%.

Зазначимо, що опитування відбувалося в період з 2 по 5 січня 2018 року. У ньому взяли участь 879 мешканців Івано-Франківська у віці від 18 років.