ff4486082d44d71563d4677a402c3c98

Про це на сесії Івано-Франківської обласної ради повідомив голова бюджетної комісії Микола Палійчук.

Депутати обурилися, адже це уже не вперше під кінець року створюється ситуація, коли працівникам охорони здоров’я та освіти не вистачає коштів на зарплату, пише Фіртка.

Депутат Олег Атаманюк обурився: ледь не на кожній сесії обласної ради розглядається питання про заборгованість зарплати. Чому заборгованість в Косівському районі перед працівниками охорони здоров’я складає 9,5 млн. грн? «Саме тому маємо відтік кадрів з охорони здоров’я і освіти. І скоро буде так, що не буде кому вчити і лікувати, – сказав він. – Це не припустимо»

А депутат обласної Михайло Королик наголосив, що це ганебне явище. «Як на мене, виконавча гілка влади має робити все можливе, щоб комуні кувати з Кабміном. Адже поки вони мовчать, люди протягом певного часу не отримують коштів, і тільки сьогодні почнеться процес щодо виплати зарплати».

Він додав, що влада добре говорить про реформу медицини і освіти, а коли доходить до елементарного, то не може вирішити.

Голова облради Олександр Сич підсумував: маючи ресурс Кабмін не навмисно спрямовує гроші, аби створити штучну проблему. Відтак слід апелювати хіба до наших народних депутатів, щоб вони дали Кабміну оцінку негативну.