1f66c29a3b6628d03aaafd6d7efabd7d

Восьмий та фінальний випуск “Модель XL” вийшов на каналі “1+1” 19 грудня. У фіналі шоу “Модель XL” визначили переможницю — нею стала Марія Павлюк.

Серед безлічі пишних красунь до реаліті-шоу “Модель XL” потрапили найяскравіші дівчата — реальні жінки нереальної краси. Вони долали свої страхи та комплекси, пройшли непрості випробування та навчилися любити своє тіло, щоб стати головною моделлю XL в Україні.

Із 30 обраних моделей на кастингу в омріяний проект пройшли лише 10 учасниць, які оселилися в “модельному” будинку і отримали омріяний квиток у світ високої моди. У фіналі за перемогу змагалися три красуні — Марія Павлюк, Ріма Пенджієва та Олеся Прит, пише 24 канал.

За результатими випробувань, Марія Павлюк стала переможницею шоу.

Після надважких випробувань у фіналі проекту, серед трьох учасниць — Марії Павлюк, Ріми Пенджієвої та Олесі Прит — було визначено двох суперфіналісток. За результатами першого випробування, де учасниці взяли участь у фотосесії для українського глянцю “Cosmopolitan”, найкраще себе проявила Марія Павлюк, яка стала претенденткою на перемогу у проекті.

За результатами другого випробування, де фіналістки повинні були пройти 6 важких кастингів, перевагу отримала Ріма Пенджієва, яка отримала найбільше “так” від роботодавців. Тому Олеся Прит за крок до перемоги все ж покинула проект.

Але судді після недовгих роздумувань, у присутності родичів учасниць, оголосили переможницю проекту. І нею стала Марія Павлюк.

Нагадаємо, переможниця проекту “Модель XL” стане першою українською моделлю plus-size, яка прикрасить обкладинку глянцевого журналу в нашій країні. Дівчина з пишними формами, яка виявиться кращою у проекті, стане обличчям колекції Андре Тана “A.Tan +” і героїнею номера журналу Cosmopolitan.