b302f8cce1dba7056ba6331e0891066e fill 500x333

Як повідомляв «Галицький кореспондент», вчора 19 грудня в Івано-Франківську відкрили ялинку. Під час події постраждала 17-річна студентка ПНУ.

Її травмувало осколком від петарди, яка відірвалася від фаєрверку… Як наслідок через пошкоджене обличчя дівчину госпіталізували.

Від імені спільноти ПНУ life відповідне звернення у Фейсбуці оприлюднив студент Тимур Фараджев. Він задав кілька питань міському голові:

“По перше, Руслан Марцінків, якого дива на четвертому році війни, коли військові, волонтери і соціальні служби просять громадян не використовувати піротехніку, аби дати УБД та ВПО можливість реабілітувати психіку, мерія як взірець поведінки для містян організовує запуск гучних феєрверків та ще й в середмісті? Як у вас вистачає сміливості це робити?

По-друге, чому знехтували технікою безпеки? Як? Поясніть, може в мене не вистачає клепки зрозуміти як можна додуматись поставити піротехніку серед натовпу? Хто відповідальний? Кому було доручено це зробити? Є вагомі причини тримати кадри, які дають ці вказівки? Чи буде проведено внутрішнє розслідування?

По-третє, це був масовий захід, чи посиденьки “на двох”? Де швидка, яка мала чергувати на події? Дівчина втратила багато крові, поки приїхала карета “103”. А якби весь заряд феєрверків полетів у натовп? А якби трапився теракт? Те саме питання: хто відповідатиме?

Ситуація на вашій совісті, пане мер!

Студентство вимагає відповідей!”, - йдеться у дописі.