XA6GBiFvM1kxQPIM

Сьогодні, на сесії Івано-Франківської міської ради депутат Володимир Олійник зачитав заяву фракції політичної партії УКРОП в Івано-Франківській міській раді.

«Наша фракція заявляє про повзучу «комунізацію» суспільно-економічного життя міста. Півмільярдне (по мільйону гривень в день!) перевиконання завдяки децентралізації міського бюджету за два роки «оп’янило» чиновників та привело до спроб міської влади, а саме – міського голови та ситуативної більшості в міськраді (в складі фракцій БПП, ВО Свобода та ВО Батьківщина) комунізувати економіку міста.

По-перше, це проявляться в неефективному розбазарюванні коштів платників податків. Безконтрольно спрямовуючи сотні мільйонів гривень у так звані статутні фонди неефективних комунальних підприємств. Друге, в час коли в державі йде відхід від комуністичної економіки минулого міська влада на приватизаційних конкурсах намагається за великі гроші купляти у комунальну власність непотрібну техніку та майно», - сказав Володимир Олійник.

Депутат переконаний, що купляти дорожню техніку – це розбазарювання грошей. Оскільки десятки підприємств в Україні маючи такі технології та змагаючись на відкритих тендерах спроможні виконувати передбачені роботи без розбазарювання 25-ти мільйонів гривень, пише Правда ІФ.

«Зауважимо, що за 118 млн.грн. так званого поповнення статутних фондів можна повністю відремонтувати всі головні дороги міста з якістю і багаторічною гарантією. А за 25 млн. передбачених на техніку, яка в руках неефективних комунальних підприємств перетвориться на купу металобрухту, на роки можна забезпечити гарячим харчуванням учнів молодших класів», - запевнив депутат.

Олійник зауважив, що подібних фактів розбазарювання коштів є багато. І сказав, що фракція УКРОП вимагає припинити «комунікацію», розбазарювання коштів на сумнівні схеми. Бо економіка має бути конкурентною і кошти потрібно використовувати прозоро.