25298993 1522666137802581 39084dddddd60910693555801 n

Директор "Центру політичних студій" Віталій Світлик прокоментував журналістам Незалежних медіа Прикарпаття незрозумілу ситуацію навколо забудівлі міського озера та нещодавній скандал, щодо реконструкції стадіону на вул. Шухевичів.

«Депутат - забудовник Микола Ковальчук давав свого часу, обіцянку громаді про те, що відмовляється від забудови озера. Було це якраз в 2015 році, перед виборами. В 2016 році депутат все ж передумав і продовжив будівництво. Тепер от відсуджує землю в громади для того, щоб продовжити будівництво. Найцікавіше, що він будує спортивний комплекс з готелем за документами, але паралельно продає квартири в ще незбудованому домі з видом на озеро. Цікаво депутат дбає про громаду.

Більше того, зараз обласна рада хоче розпочати якусь безглузду реконструкцію стадіону на вул. Шухевичів, де мають бути багаторівневі парковки і незрозуміло що для спортсменів.

В генплані, поряд із стадіоном "Рух" є відведена профільно земля під спортивні комплекси, але її навіть не згадали при розробці проекту рішень. Дуже обурює те, що влада сприяє незаконним забудовам і вже під будинки забирають землю громади, де б мали буди парки, сквери, зони відпочинку і спортмайданчики», - зазначив Віталій Світлик.

Нагадаємо, нещодавно громадські активісти звинуватили у політичних домовленостях депутатів Миколу Ковальчука з «Солідарності» і Олексія Кайду з ВО «Свобода».