81 bsb

Вже сьомий рік поспіль ГО Спільними зусиллями, за підтримки народного депутата України Олександра Шевченка, проводить акцію Місяць милосердя.

Напередодні дня святого Миколая для дітей сиріт, позбавлених батьківського піклування, малозабезпечених та дітей учасників АТО проводять різноманітні заходи. Завдяки цій ініціативі, протягом місяця півтисячі дітлахів мають можливість побувати у аквапарку, кіно, ляльковому театрі, басейні, відвідати фабрику із виготовлення новорічних прикрас та різноманітні майстер класи.

83aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

У рамках акції також провели незвичний футбольний турнір. На поле вийшли депутати міської ради і учасники АТО. А команду-суперницю представляли вихованці Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації.

«Я дуже люблю футбол. Вболіваю за «Шахтар». З дорослими на полі грати важче, аніж із однолітками. Але ми сподіваємось на перемогу», – каже 11-річний Андрій Ковальчук.

І хоча гра була запеклою, на полі панувала дружня атмосфера. Спочатку у рахунку повели укропівці. Та згодом діти вирівняли гру. Матч завершився нічиєю 5-5.

85nnnnnnnnnnnnnnnnnn

«Діти дуже швидкі, іноді було важко за ними встигати. Ми надзвичайно раді такій спортивній зустрічі. Ця гра була незвичною, але дуже позитивною», – зазначив депутат міської ради Сергій Гаєвський.

Після гри на вихованців центру соціально-психологічної реабілітації чекало нагородження. Діти отримали медалі, солодкий подарунок, кубок турніру. А на додачу – футбольний м’яч.

82tttttttttttttttttt

«Звісно, цим дітлахам дуже бракує уваги і підтримки. Бо на жаль, згадують про такі заклади дуже рідко. Я переконаний, що цей турнір і дітям, і депутатам запам’ятається надовго. Бачив, як малеча мужньо протистояла дорослим чоловікам. Вони молодці. Сподіваюсь, такі матчі стануть традиційними», – наголосив укропівець, голова ГО «Спільними зусиллями» Віталій Мерінов.