11 1 fill 500x331

9-та – початкова. Її відвідує майже чотири сотні маленьких школярів.

Та навіть попри це, закладом десятиліттями ніхто не опікувався. Про нові вікна вчителі та діти роками тільки мріяли. У школі було холодно, і маленьким школярам доводилось мерзнути.

12 1 fill 500x331

«Була дуже велика проблема. Як тільки приходили холоди, ми з батьками утеплювали ті старі вікна, як могли, різноманітними підручними методами. І так хоч якось зберігали тепло», – каже директорка закладу Ольга Дорошенко.

З цією проблемою був ознайомлений і депутат від цього округу, укропівець Сергій Гаєвський. Каже, звернень від батьківського колективу і педагогів було немало. І врешті, таки вдалось допомогти.

«Наша політична сила в опозиції до більшості франківської міськради, тому вибити кошти із місцевого бюджету не вдалося. Зате допоміг Олександр Шевченко. Він посприяв у виділенні майже 300 тисяч гривень із фонду соціально-економічного розвитку», – розповів Сергій Гаєвський.

13 fill 500x331

Таким чином у школі встановили майже 40 віконних конструкцій. Замінили не тільки маленькі вікна у кабінетах, але й великі – у спортзалі і їдальні.

«І вчителі, і батьки дуже задоволені. У нас тепленько, ми навіть тепер собі можемо дозволити таку розкіш, як провітрювання класів. Нарешті наші діти вчитимуться у комфорті», – сказала Ольга Дорошенко.