249892nh96 n fill 500x333 m

У салоні-магазині ІВО Оптика, який знаходиться у приміщенні галереї БАСТІОН в Івано-Франківську, розпочався передноворічний розпродаж окулярів від відомих світових брендів.

thumbl 970x400

Новорічно-різдвяний розпродаж розпочався 1 грудня і триватиме до 31 січня.  У рамках акції пукупці мають можливість придбати окуляри зі знижкою до 70 відсотків.

«ІВО ОПТИКА» – це комплекс послуг в одному місці - від перевірки зору на сучасному медичному обладнанні до підбору окулярних лінз, оправи та виготовленню індивідуальних окулярів. Для молодих та енергійних, сповнених позитивом та нестримними емоціями сонцезахисні оригінальні фірмові окуляри з захистом від всіх шкідливих UV-променів, вироблені з надсучасних з якісних легких проти алергенних матеріалів від провідних компаній світу.

thumbl 970x400 1

Лікар-офтальмолог швидко та якісно перевірить Ваш зір, надасть необхідну консультацію, зробить підбір окулярних або контактних лінз, надасть рецепт та порекомендує відповідні до зору лінзи.

thumbl 970x400 3

Продавець-консультант допоможе підібрати відповідні окуляри для читання, далі або середньої відстані (для приміщень, телевізора, комп’ютера), спеціальні окуляри для водіїв, для роботи одночасно з близькими та дальніми відстанями (біфокальні, прогресивні та мультифокальні) та ін.

thumbl 970x400 4

При замовленні складних окулярів – запропонує окулярні лінзи зі спеціальними покриттями, країну та виробника лінз. Кваліфіковано підбере сучасну якісну оправу, що пасує до вашого обличчя, розповість про останні тенденції моди та запропонує новинки в світі модних окулярів.