314s0d5d5d5d3

Івано-Франківську 18-ту школу, у рамках робочого візиту на Прикарпаття, відвідав міністр закордонних справ Павло Клімкін. Дипломат мав почесну місію.

Він нагородив учнів, які брали участь у міжнародному соціальному проекті «Книга Добра», започаткованому з благословення блаженнішого Любомира Гузара.

В рамках цього проекту була створена книга із найцікавішими історіями та ілюстраціями про добро. Саме ЗОШ № 18 взяла у дійстві чи не найактивнішу участь. Учні намалювали майже 400 малюнків про добро та написали більше двох десятків творів. Три з них увійшли до видання. Серед переможців – «Історія добра» дев’ятикласниці Марії Червак.

3 t trdd2

«Ми живемо в шаленому ритмі і не помічаємо оточуючих, які можуть потребувати допомоги на відстані витягнутої руки. Мій твір про Діану Татусько. Їй тільки чотирнадцять, а вона вже довела, що навіть у такому юному віці можна творити добро, допомагаючи хворим людям. Це приклад для інших: добро існуватиме завжди», – сказала дівчинка.

Вона та інші учасники і переможці конкурсу отримали нагороди із рук міністра.

«Надзвичайно приємно вручати нагороди талановитим дітям. Адже цей проект присвячений добру. А це саме те, що має нас, українців, єднати», - зазначив міністр.

Директор закладу Дмитро Чміль сказав, що школа № 18 була чи не найактивнішою у проекті. Діти долучились до нього, адже ця тема близька та зрозуміла навіть наймолодшим.

3 qq4

«Діти змалку повинні знати, що таке співчуття, милосердя, добро, розуміння. Ми щодня стараємось їм це донести. Адже такі справи не мають кордонів чи обмежень. Творити добро – це найвище призначення людини. І звісно, нам приємно, що маємо у школі таких почесних гостей. Для школярів це найкращий стимул і надалі брати участь у таких світлих проектах», – зазначив Дмитро Чміль.