1 10 hytreeee

Центр студентських ініціатив Олександра Шевченка обєднав тих, кому небайдужа чужа біда.

Створений місяць тому, він має на меті спонукати молодь до освітньої, творчої та соціально корисної діяльності, розробляти і впроваджувати різноманітні проекти. Ініціатор створення центру – громадський активіст, член команди УКРОПу Денис Бондарчук-Грита.

«За два роки волонтерської діяльності, я зрозумів, що одному важко реагувати на величезну кількість звернень, які надходять до громадської приймальні Олександра Шевченка. Тому й виникла ідея об’єднати більше людей, які прагнуть допомагати іншим. Центр став місцем, де збирається уся інформація про потреби різних закладів чи окремих людей. Ми допомагаємо по-різному: від великих коштів на лікування, які шукаємо у меценатів, до дрібничок, яких завжди не вистачає, наприклад побутової хімії чи підгузків», – каже Денис Бондарчук-Грита.

2 9b

За місяць роботи центр студентських ініціатив уже встиг зробити кілька добрих справ. Нещодавно для центру соціально-психологічної реабілітації дітей волонтери придбали м’який куток, засоби особистої гігієни, канцтовари, мийні засоби. В планах – зробити ремонт у роздягальні цього закладу.

«Просто велике щастя: бачити в очах діток, які пережили чимало страждань, надію та оптимізм. Волонтерство дуже потрібне, важливе. Для мене це спосіб допомогти дітям. У світі так багато жорстокості та несправедливості. Хочу, аби бодай на коротку мить, вони були щасливими», – каже студент 3 курсу інституту культури і мистецтв ПНУ, волонтер центру Станіслав Клим’юк.

3 8mj

Аби залучити до проектів якомога більше меценатів, волонтери спочатку знімають соціальний ролик. До прикладу, невдовзі з’явиться кліп про діток, які хворіють на страшну недугу – туберкульоз. І навіть не мають змоги вийти на вулицю і погратись. Бо на території дитячого відділення легеневого туберкульозу і менінгіту – жодної каруселі.

«Сподіваюсь, центр студентських ініціатив Олександра Шевченка зробить чимало добрих справ. І наша команда щоразу збільшуватиметься», – сказав Денис Бондарчук-Грита.