2 yt n19

Олександр Шевченко зустрівся із мешканцями Івано-Франківська. Народний депутат України уже традиційно розповів людям про роботу у Верховній Раді.

За словами нардепа, найбільша проблема нашої країни – тотальна корупція. Вона роз’їдає нашу державу на всіх рівнях, не даючи розвиватись економіці.

«Основна наша проблема – корупція. Так, вона скрізь. Але починати варто із себе: перестати давати «подяки» лікарям, вчителям, державним службовцям. Бо кожен хоче стати багатим і краще жити. А нічого для цього не робить. Не сидіть на диванах. Хочете щось змінити – будь-ласка. Йдіть у депутати, очолюйте ОТГ. Я переконаний, якщо ви зараз перейдете до Верховної Ради, а депутати – сюди, в цей зал, країна заживе краще», – наголосив Олександр Шевченко.

27 1 m mk

На зустрічі людей цікавило багато питань: зовнішня політика країни, пенсійна та медична реформи, заробітна плата.

«Одне із основних завдань партії «УКРОП» – це висока заробітна плата для кожного українця. Щоб люди не їхали за кордон, а мали за свою працю гідну винагороду. Ми маємо зробити таку економіку, аби їхали не ми, а до нас. У досягненні своєї мети УКРОП не збирається із кимось об’єднуватись, шукати ситуативних союзників. Хіба у тому випадку, якщо народяться нові політичні сили. Не старі регіонали, які перефарбувались, а незаплямовані люди, які діятимуть в інтересах людей», – сказав парламентар.