y 5b716f13 45 f tt

Мешканка Івано-Франківська звинуватила міського голову Руслана Марцінківа у фальсифікації.

Йдеться про дозволи мешканців двору на встановлення МАФу магазину, пише Бріз.

Про це Антоніна Криль написала в соціальній мережі «Фейсбук».

«Пане Руслан Марцінків! Подивіться, що будують на комунальній території будинку №28, по вулиці Івана – Павла ІІ. Підписи від співвласників будинку сфальсифіковано. По закону, якщо раптом ви не знаєте, дозвіл на використання комунальної власності мають дати не 40% і навіть не 50% мешканців, а всі 100% . Дозвіл має бути підтверджений №№ паспортів і №№ телефонів співвласників. Цього не було зроблено, а ви на своїй сесії все це неподобство затвердили. Дали в оренду землю, за яку ми, мешканці будинку, платимо. Кому було дано хабар за такий дозвіл????

Що це має бути? Уявіть собі - магазин! Цих магазинів навколо - хоч греблю гати і нам вистачає того ,що є. А тепер придивіться – де розташований цей майбутній продуктовий магазин. Поруч сміттярка. Літом там, вибачте, штин і антисанітарія. Який підприємець, що себе поважає, буде будувати продуктовий магазин біля сміття?

Просто таки напрошується висновок – для замилювання очей на рік-півтора магазин, потім викуп земельної ділянки і – Опля! - забудовник зводить ще один під’їзд.

Ви хоч перевірили на що даєте дозвіл, хоч передзвонили вибірково мешканцям будинку?

А! Забула! Звідки телефони мешканців? Їх немає, бо все сфальсифіковано».

Мер міста одразу відповів жінці.

«Завтра депутат Бурко ініціює відміну цього рішення, бо спочатку принесли згоди більше 50 відсотків мешканців, тому і виникла ця ситуація!»,- прокоментував Руслан Марцінків пост жінки у «Фейсбуці».