file 1465992773 657378506

Сьогодні, 16 листопада, в Івано-Франківському окружному адміністративному суді відбулося засідання у справі Марії Ткачук проти голови Івано-Франківської обласної ради Олександра Сича.

Слухання у справі відклали через клопотання відповідача, інформує Фіртка.

Після слухання Марія Ткачук повідомила представникам ЗМІ, що її родині погрожують, вимагаючи припинити переслідування депутатів-сумісників.

“Я хочу повідомити, що мені погрожували через мого чоловіка. Я не думала, що ця банда політичних діячів від, так званих «демократичних сил» може вдатися до таких способів щодо мене, матері двох дітей. Але очевидне затягування сьогоднішнього розгляду відбувається з надією, що я відступлю. Я ще не вияснила з якого саме боку надійшли ці погрози, але хочу передати, що не боюся і обов’язково доведу цю судову справу, всі кримінальні справи до кінця. І доб’юся того, щоб всі винні були покарані”, - зазначила Ткачук.

Нагадаємо, вже півтора року кандидатка у депутати від "Самопомочі" Марія Ткачук намагається відібрати депутатський мандат у свого однопартійця Сергія Коцюра. Причина - його призначено першим заступником Коломийського міського голови. Оскільки закон забороняє таке сумісництво, Ткачук пішла до суду, аби зобов'язати ОВК визнати депутатом її. Адже саме вона наступна за партійним списком.

Цікаво, що в обласній раді є ще три сумісника - Олександр Левицький та Микола Вітенко, які є заступниками міського голови Івано-Франківська та Ігор Шевчук, що займає посаду керуючого справами виконкому.

На сьогодні з приводу вказаних фактів проводиться досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях проти вказаних осіб та членів обласної виборчої комісії, що відмовлялися виконувати рішення суду.

Нагадаємо, що суд зобов’язав зареєструвати Марію Ткачук депутатом обласної ради. Втім голова Івано-Франківської ОВК вважає, що ніхто не має права втручатися у діяльність ОВК.