100 1 yu mm

Франківський ресурс GALKA.IF.UA провів традиційне інтернет-голосування в проекті Людина року.

Прикарпатці обирали лідерів у 12 номінаціях та віддавали їм свої голоси. За більш ніж два тижні встигли проголосувати понад 42 тисячі людей.

У номінації «Політик року», обійшовши міського голову, впевнену перемогу здобув укропівець Віталій Мерінов.

олодий, освічений та амбіційний політик, 4-разовий чемпіон світу з кікбоксингу, фіналіст першості Європи з боксу, чемпіон України з універсального бою, володар найвищої нагороди спецназу – крапового берету, голова громадської організації «Спільними Зусиллями», тренер клубу «СПЗ», учасник АТО, керівник Центру військової підготовки та інформації Олександра Шевченка, що пропагує здоровий спосіб життя, бере активну участь в житті міста та свого мікрорайону.

«Я щиро вдячний за кожен голос, який мені віддали люди. Це дуже почесне звання. Та обіцяю: зазнаватись не стану. Бо попереду ще дуже багато роботи. Адже політика – це не красиві слова та обіцянки, а щоденна клопітка праця. І наводити лад у країні потрібно з самого низу: від чистого відремонтованого під’їзду до боєздатної сильної армії та відповідальної влади»,- наголосив Віталій Мерінов.

Поруч із укропівцем, у номінації «Лідерство» переможцями стали організатори міжнародного мистецького фестивалю «Порто Франко» Роман Григорів, Ростислав Держипільський, Володимир Гайдар. Герой року – пожежник Ярослав Кучерявий. Відкриття 2017 – школяр Ернест Протас.