Shura 02 er er50

Депутат міської ради від УКРОПу Сергій Гаєвський вкотре відвідав свій виборчий округ.

Спальний мікрорайон «БАМ» – один із найгірших у місті. Тут практично знищені прибудинкові території, дороги – у жалюгідному стані. А ще мешканці будинків на вулиці Довженка, через застарілі труби, постійно мають проблеми із водою. В основному, це затоплені підвали будинків, несправна вулична каналізація. Тобто, проблем на окрузі – вдосталь.

14 2hhh

«Мій округ – дуже проблемний. Оскільки ми маємо регулярні зустрічі із мешканцями, знаю, що і де треба ремонтувати. І поступово, спільними силами, доводимо все до ладу. От наприклад, на Довженка 8, корпус 2, нам вдалося повністю замінити систему водовідведення. Бо будинок роками буквально стояв на воді. А сьогодні, теж на мої численні звернення, тривають ремонтують дорогу на вулиці Сухомлинського та двір на Сухомлинського, 2», – розповів Сергій Гаєвський.

12 3ggg

Важко щось робити на окрузі, якщо ти в опозиції. Каже Сергій Гаєвський. Проте, регулярні звернення до чинної влади, депутатські запити таки роблять своє. До прикладу, на БАМі почали ремонтувати міжбудинкові доріжки.

«Але й тут не без проблем. От дивіться: цю стежину вкрили бруківкою десь з місяць тому. А на ній – уже ями. Що найцікавіше: «Свобода» й тут змогла попіаритись: мовляв, це ми зробили. А насправді, за все, що робиться у місті, платимо ми з вами, з власної кишені», – наголосив укропівець.

Сергій Гаєвський також додав, що найближчим часом подасть ще низку депутатських звернень. Щодо ліквідації ямковості, ремонту прибудинкових територій, та пішохідних доріжок. Оскільки невдовзі прийматимуть бюджет, то є шанси таки добитись фінансування цих об’єктів.