10 ui yuiiii

В туристичному комплексі Буковель триває осіння зміна дитячого табору Артек.

У мальовничі карпатські гори з’їхались школярі з різних куточків України. В рамках програми оздоровлення дітей, за 6 років у туристичному комплексі відпочили тисячі школярів. Для дітей із Рогатина, Калуша та Галича відпочинок у «Артек-Буковель» став можливим лише другий рік поспіль, завдяки народному депутатові України Вікторові Шевченку.

«Сьогодні держава не в змозі попіклуватись про дітей, тому, завдання відповідальних людей подбати про підростаюче покоління, а це означає подбати про майбутнє цілої країни. Я знаю, що відпочинок в дитячому таборі розширить кругозір дітей, додасть нових знань та допоможе знайти нових друзів! Впевнений, що такі програми допоможуть нам виховати покоління справжніх патріотів, адже одночасно з розвагами дітям розповідають про серйозні речі», – зазначив народний депутат України Віктор Шевченко.

«Кожен день у таборі наповнений різними подіями. У нас є день спорту, ерудиту, української культури. Тобто з ранку до вечора у нас заходи, присвячені тій чи іншій тематиці. І хоча у нас діти різного віку, ми намагаємось знайти такі заняття, які будуть цікаві абсолютно усім. Аби кожній дитині було весело», – каже керівник дитячого табору «Артек-Буковель» Аліна Салій

Школярі кажуть: «Артек-Буковель» – це чудова можливість знайти нових друзів та краще пізнати самих себе, розкрити свої таланти та здібності.

12 1frtyuuiiii

«Це якраз останній тиждень перед тим, як я почну посилено готуватися до ЗНО. Тому відпочиваю тут на повну, набираюся сил», – каже Остап Процишин, учень 11 класу Калуської школи № 2.

«Мені дуже подобається. Світанки тут неймовірні: особливо схід сонця над засніженими горами. А ще у таборі я знайшла багато друзів», – ділиться Марта Кутна, учениця Рогатинської ЗОШ № 1.

Віктор Шевченко переконаний: не важливо, звідки наші діти – з маленького села чи великого міста. Усі мають право на гідне навчання та комфортний відпочинок.

«Артек-Буковель -це не просто дитячий табір, це маленька країна здійснення мрій, реалізації ідей та територія натхнення і розкриття дітей як особистостей», – зазначив нардеп.

13lllll