1487688354222 optimized

Сьогодні в офісі Івано-Франківськтеплокомуненерго відбулися відкриті обговорення щодо перегляду тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

На підприємстві пояснюють діючі тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, а також тарифи на послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання були встановлені на базі витрат 2011 року та коригувалися лише через зміну паливної складової, пише Фіртка.

Крім того на підприємстві звертають увагу, що на необхідність змінити тарифи вплинуло зростання витрат на оплату праці у зв`язку із зростанням мінімального прожиткового мінімуму.

"Враховуючи те, що тариф затверджений ще в 2012 році і він протягом 5 років не змінювався, то виникла потреба його коригування. В частині населення міняється тільки абонентська плата, - каже очільник підприємства Василь Рущак. - Необхідність зростання тарифів зумовлена і зростанням мінімальної заробітної плати, і ціна на газ, і на паливні матеріали".

Тарифи для населення зростуть на 37,61%, для бюджетних установ – на 22,3%. Зросте також і абонплата - на 35%.

Після відкритих обговорень нові тарифи нададуть на розгляд НКРЕ.