224hjhj3779438 n

Буковелівська фірма ПБС розпочала роботи на вулиці Білій. Про це на своїй сторінці повідомив народний депутат України Олександр Шевченко.

Наразі на вулиці Білій «ПБС» проводить підготовчі роботи. Бо невдовзі на грунт має лягти шар щебіню. А уже потім – основа та 10-ти сантиметрове асфальтне покриття.

Щоправда, навіть на початку робіт, через байдужість місцевої влади, уже виникло чимало проблем.

«Констатую факт, що мережі там мають проблеми. Вже двічі, на прохання «ПБС», водоканал латає мережі, бо були прориви, які місяцями підтоплювали вулицю. Такий підхід міської влади є ганебний . ПБС «завдяки» комунальним службам міста постійно втрачає час», – наголосив нардеп.

23

«Роботи ускладнює те, що на вулиці, протяжність якої майже 300 метрів, є 36 люків. А ще ми виявили, що протікають водопровідні труби. Сьогодні їх латали. Проте, грунт у цих місцях таки доведеться замінити. Бо він вогкий та не придатний для основи»,- кажуть фахівці фірми «ПБС».

Проте, все ж побоювання через старі труби у дорожників «ПБС» таки є. Бо нещодавно комунальники розрили моноліт на капітально відремонтованій вулиці Леканського. Тоді з-під асфальту, через несправність мережі, витікала вода.

21

«Прошу не нарікати, якщо через невеликий період часу виявиться, що мережі знову треба латати, розкопуючи і знищуючи відмінну роботу «ПБС», – додав нардеп.

Проте, попри усі труднощі, «ПБС» планує відремонтувати Білу всього за кілька тижнів. То ж замість грунтової дороги, мешканці матимуть якісний асфальт із 10-річною гарантією.