920785fderer

В ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго 23 жовтня відбудуться відкриті обговорення щодо перегляду тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для категорій споживачів: населення, бюджетні установи, інші споживачі.

На підприємстві пояснюють діючі тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, а також тарифи на послугу з централізованого опалення та гарячого водопостачання були встановлені на базі витрат 2011 року та коригувалися лише через зміну паливної складової, пише Фіртка.

Крім того, як повідомляють у прес-службі на необхідність зміни тарифів вплинуло зростання витрат на оплату праці в зв`язку із зростанням мінімального прожиткового мінімуму.

"З 01.05.2017 – 1684 грн., з 01.12.2017 – 1762 грн. Фінансові витрати пов’язані з ліцензованою діяльністю. Також зростання витрат на придбання води на послугу з централізованого постачання гарячої води та зростання ціни на природний газ для потреб бюджетних установ та інших споживачів", - кажуть тепловики.

Передбачається, що тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню (з ПДВ) зростуть майже на 6 гривень:

0f5cbb6fjj6c6a66cc6004x