gg0h45j54 1

Народний депутат України Віктор Шевченко домігся виділення 270-ти тисяч гривень на капітальний ремонт їдальні у Староугринівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Приміщення не бачило оновлення з 1977 року, коли звели школу. Тут, каже директор, підтримували чистоту та порядок. Однак, з року в рік стіни, підлога, плитка ставали все гіршими. У таких умовах готувати школярам їжу ставало дедалі важче.

«На сьогодні у нашій їдальні працює троє кухарів. Вони щоденно готують їжу для майже 150-ти учнів. А приміщення харчоблоку було у аварійному стані. Тепер усе змінилось. З дня на день ми завершимо роботи у складських приміщеннях. І тепер у таку їдальню приємно зайти і можна смачно пообідати», – каже директор Староугринівської школи Володимир Бодик.

За рік у Верховній Раді Віктор Шевченко зумів залучити на свій округ майже 25 мільйонів гривень. Велика частина цих коштів пішла саме на школи. За сприяння нардепа, відновлено будівництво трьох навчальних закладів у Боднареві, Крилосі та Завадці. Вдалося зробити ремонти у більше як двох десятках шкіл.

«Діти – це наше майбутнє. Усі школярі заслуговують на те, аби навчатись у комфортних умовах.  І тим паче, обідати у чистій їдальні, із сучасним ремонтом. Адже раціональне харчування – це запорука здоров’я учнів. Моя принципова позиція: аби жодна школа на окрузі не закрилась»,  – наголосив Віктор Шевченко.