dsc05127 650x433

У центральних ЗМІ все частіше з'являється інформація про фінансування, так званих "майданів", чи простіше, туру Саакашвілі містами України, нардепом від Прикарпаття Юрієм Дерев'янко.

Нагадаємо, прихильники лідера партії "Рух нових сил", екс-голови Одеської ОДА, Міхеїйла Саакашвілі прорвали оточення українських силовиків на пункті пропуску через українсько-польський державний кордон "Шегиня" та провели політика на територію України. Після цього екс-президент Грузії Саакашвілі заявив про початок туру по Україні.

Тур розпочали з Чернівців. Завітав Саакашвілі і до Івано-Франківська. Щоправда, людей, на так званий "Майдан", прийшло надзвичайно мало. Більшість присутніх склали однопартійці та сателіти "Руху нових сил".

Також було чимало журналістів, але анонсованого брифінгу вони так і не дочекались, адже Саакашвілі проміняв спілкування з місцевими ЗМІ на приємний відпочинок у різних кафе та ресторанах Івано-Франківська.

Політики та політологи назвали "тріумфальний тур" Саакашвілі - відверто провальним. Щодо фінансування Юрієм Дерев 'янко туру Саакашвілі, журналісти звернулись за коментарем до нардепа, але, на жаль, за тиждень часу так і не отримали бажаної відповіді.