koronahjlk

Як повідомилося раніше, юна прикарпатка Ксенія Шевченко стала Міні Міс Україна – 2017.

Дівчина представлятиме нашу країну на світовому конкурсі "Mini miss of the World", який відбудеться в Греції, пише Фіртка

Підготовка до конкурсу «Mini miss of the world» у Ксені Шевченко тривала ціле літо. Над постановкою основного номеру – пісні на конкурс талантів, працювала команда справжніх професіоналів. Це – хореограф ПЦ Star Team Катерина Горіна, вчитель акторської майстерності Мар’яна Клюба, вчитель з вокалу, засновниця Star Team Ірина Батюк.

Над дефіле працювала директор модельного агентства «Ювента» Оксана Глушко та засновниця Школи краси "Ювента" і модельного агентства «Ювента» Тетяна Заводовська-Терсенова.

21903592 2360781074146326 18940676 n

На конкурс «Mini miss of the world» який відбудеться з 24 до 30 вересня у місті Салоніки Ксенія підготувала соціальний проект – флешмоб "Save Forest Challenge", мета якого - врятувати Карпати, посадити молоді ліси, які через десятки років замінять ті дерева, які бездумно і бездушно зрубали люди задля наживи.

Ксеня розпочала свій флешмоб у червні, посадивши разом зі своїми однокласниками в Карпатах понад 30 саджанців ялини.

Дівчинка звернулась через соцмережі до знайомих із закликом саджати деревця під час відпочинку на Прикарпатті. Друзі та знайомі радо відгукнулись та передали естафету далі.

Ксенія переконана, що гори врятувати можна людською добротою та небайдужістю.