image eboli don carlo maaszxzxlaniuk

На мікрорайоні Майзлі, як і у всьому Івано-Франківську, проблем вистачає. Особливо у дворах.

Мало хто у місті може похвалитись гарним виглядом із вікна, справними лавочками і чистими газонами. На найгірше виглядають дитячі майданчики. В основному заржавілі і понищені, вони несуть дітям не радість, а загрозу для здоров’я. Така ж ситуація і з пісочницями. Улюблене місце для забав малюків в більшості випадків або облюбували місцеві собаки, або ж в пісочниці просто немає… піску.

«До мене на окрузі часто звертаються молоді мами. Дітям ніде гратися. Ні для кого не секрет, що пісок розвиває моторику пальчиків малюків, їм цікаві ігри на свіжому повітрі. Тому я завіз на Майзлі три тонни піску. У двори на Нову 19, Нову, 19а, Незалежності 150-152 та Незалежності, 164».

До слова, напередодні Віталій Мерінов встановив на цих же майданчиках нову пісочницю та відремонтував лавочки. Місцеві мешканці таким змінам тільки радіють.

«Дякуємо Віталіку! Ця робота ЖЕКУ ,а не депутата! Гроші за послуги здирають ,а нічого не роблять. Навіть пісочку для наших діток не можуть завезти 1 раз в квартал. Тому дуже ДЯКУЄМО нашому депутату», –  написала у соціальній мережі Олена Багаурі.