3611 qws6f8gfvvv777

Фірма "Шляхбуд-Лім", яку вважають наближеною до народного депутата від БПП Юрія Солов'я, вкотре поскаржилось в Антимонопольний комітет на дискримінаційні вимоги у тендері на ремонт доріг.

Мова йде про поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення "Креховичі- Дзвиняч" на ділянці км 0+000 - км 4 + 130, пише Фіртка.

Замовник робіт, Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, потребує документального підтвердження наявного досвіду виконання аналогічних робі.

"Тобто сам учасник має надати не менше трьох аналогічних договорів виконання робіт з будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонтів автомобільних доріг, які включають роботи з регенерації дорожного одягу методом «холодного ресайклінгу», влаштування асфальтобетонних шарів покриття асфальтоукладником, влаштування верхнього шару покриття із застосуванням ЩМА", - логічно кажуть в САД.

Проте ТзОВ «Шляхбуд-лім» вважає цю вимогу незаконною та дискримінаційною і просить АМКУ зобов’язати замовника усунути ці умови.

Адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель ознайомилась зі скаргою «Шляхбуд лім» та призначила її розгляд на 20 вересня.

Варто зауважити, фірму "Шляхбуд-Лім" вже не вперше подає до Антимонопольного комітету скарги, не погоджуючись із вимогами до учасників тендеру.

Як раніше повідомляла "Фіртка", "Шляхбуд-Лім" подавала до АМКУ скаргу, вимагаючи змінити кваліфікаційні вимоги до учасників тендеру в частині підтвердження досвіду виконання ремонтів доріг за сучасними технологіями та наявності відповідної до завдань техніки та обладнання, оскільки не відповідає зазначеним критеріям в умовах тендеру щодо ремонту дороги Т-09-05 на ділянці Делятин-Раківчик.

Раніше головний дорожник Прикарпаття Василь Буджак розповів, чому не ремонтуються окремі ділянки обласних трас.

За словами Василя Буджака, поданням скарг від 14 і 16 червня до постійно діючої колегіі Антимонопольного комітету Украіни з розгляду скарг у сфері публічних закупівель ТзОВ "Івано-Франківськавтодор" (фірма пов'язана з ВО "Свобода") відтерміновує на невизначений термін поточний середній ремонт доріг Н10 "Стрий- Мамалига" від Болехова через Калуш до Івано-Франківська, Н18 "Івано-Франківськ -Тернопіль" через Тисменицю до межі з Тернопільською областю, Т 0906 "Івано-Франківськ-Надвірна".

Такі скарги приводять до того, що в поточному році багато ремонтів не будуть виконані з вини скаржників.