505 20170911 132820

В елітному ресторані Івано-Франківська салат "Цезар" продають із хробаками.

До редакції ФІРТКИ звернулася франківчанка Інна Л., котра розповіла, як в її салаті, котрий вона замовила в "Пасажі Гартенбергів", знайшла живого хробака.

Ця, м'яко кажучи, неприємна історія сталася з жінкою 11 вересня приблизно о 13.30.

"Коли я зі своєю співробітницею вирішила смачно пообідати у закладі м.Івано-Франківськ "Pasage Gartenberg". Ми замовили самий простий салат з меню Pasage Bar "Цезар з куркою". Все як завжди принесли гарненький та апетитний салатик але якийсь занадто "живий та рухливий". Не встигнувши його навіть скуштувати там я знайшла велетенського хробака який викручувався у різні сторони в соусі та вільно пересувався по інгредієнтах салату. Сказати що я була в шоці - це нічого не сказати! Я покликала офіціантку вона перепросила і уточнила чи переробити моє замовлення? Моя відповідь була рішучою, і, я чітко знала що апетит пропав надовго! Посидівши ще хвилинку-дві я прийшла більш-менш у звичайний стан після шоку і попросила щоб підійшов адміністратор з книгою скарг. Той не забарився. Як тільки я почала йому розповідати що сталось він повідомив що вже все знає і, мовляв, що зараз сезон такий - погано помили листя салату. Я почала писати у книзі скарг та пропозицій заяву номер 18. Салату звісно не було в нашому рахунку, а також, нам зробили знижку рівноцінну тій, на яку ми і так мали у Пасажі карточку, а саме 10%. А ще цікавим залишається той факт що у книзі скарг я побачила заяву під номером 13 з аналогічною скаргою на той же салат тільки не з хробаком а з гусеницею, і на цю скаргу ніхто так і не відповів", - розповідає жінка.

Франківчанка каже, що їй дуже прикро, що до людей ставляться, як до худоби і навіть не задумуються, що там в залі може робити замовлення їхня мама, чи сестра, чи дружина, чи дитина, чи просто друг або сусід.

"Ти ідеш у дорожчий заклад громадського харчування а не у їдальню, платиш там в рази більші кошти за замовлену їжу а отримуєш те, що і копійки не варте! А ще гірше що адміністрація і керівництво не зважає на це і нічого не роблять для виправлення ситуації їм просто начхати, головне взяти побільше грошей (про це свідчить як мінімум вже 2 скарги на одну і ту ж страву з меню)! Ось так можна піти і смачно поласувати самому та нагодувати своїх діток живими хробаками всього за 54 грн в "Pasage Gartenberg". А у подарунок до цього отримати паразитів, кишкові інфекції, отруєння і після цього всього ще й вижити, якщо тобі пощастить! Дуже прошу це опублікувати хоча б заради того щоб інші люди були обережними і для запобігання глобальніших важких наслідків халатності персоналу, адмінімтрації та керівництва закладу громадського харчування "Pasage Gartenberg"", - розповіла Інна.