4 3rtgh kl 5zzzlj

Рік тому, на проміжних виборах до Верховної Ради, 85-ий округ обрав депутатом Віктора Шевченка. Рогатинщина, Калущина та частина Галицького району віддали за кандидата від УКРОПу більше 21 % голосів.

Таким чином Віктор Шевченко, обійшовши усіх провладних кандидатів, отримав величезний кредит довіри. З часу виборів минув рік. І нардеп вирішив відзвітувати про зроблену роботу.

Більшість виборців, що слухали звіт депутата, добре знають Віктора Шевченка. Це чи не єдиний на Прикарпатті народний депутат, який особисто відвідав майже усі населені пункти округу. А отже, не з чуток знає проблеми кожного села та містечка.

Для мешканців округу такий доступний і готовий до співпраці депутат – новинка. Адже досі жоден обранець так активно не відвідував округ. А тим паче, не допомагав людям. Зазвичай, кажуть місцеві, нардепи з’являлись за кілька місяців до виборів. А потім наступні 5 років їх ніхто й не бачив. Тож щодо  ефективності нардепа Віктора Шевченка  немає жодних сумнівів.

Протягом року він спілкувався із людьми, бував у школах, лікарнях, ФАПах, садочках, будинках культури. За допомогою до нардепа звернулись понад півтори тисячі прикарпатців.

«Якщо чесно, то я радий, що моє депутатство припало на складний час у державі. Перед нами – дуже багато викликів. Але рецепт завжди дуже простий: якщо ти хочеш щось зробити – воно вдається. Якщо не хочеш – то шукаєш виправдань», – зазначив Віктор Шевченко.

За останній рік 85-тий округ отримав майже 25 мільйонів із державного бюджету. Кошти, які пролобіював нардеп, пішли на десятки об’єктів:  ремонти шкіл та ДНЗ, заміну вікон, дахів, каналізації, систем опалення; на встановлення спортивних майданчиків та капремонти дитячих майданчиків; на капітальні відновлення систем вуличного освітлення, опалення, народних домів і ФАПів. Більше трьох мільйонів гривень пішло на ремонт місцевих лікарень.

«Ми з командою змогли зробити чимало доброго. В округ зайшло майже чверть мільйона гривень. Дуже приємна новина це те, що ми фактично започаткували будівництво трьох нових шкіл: у Боднареві, Крилосі та Завадці. Взагалі, ми надалі робитимемо усе, аби наші діти вчились у комфорті і аби жодна школа на окрузі не закрилась. Це дуже важливо», – наголосив нардеп.

4 3rtgh kl 5zzzl

На зустрічі із Віктором Шевченком – яблуку ніде впасти. Поспілкуватись із нардепом мали нагоду більше як півтисячі прикарпатців.

«За сприяння Віктора Шевченка, були виділені кошти на ремонт Войнилівської опорної школи. І більше як півмільойона ми отримали на капремонт нашого поліклінічного відділення. Такі суми за часи незалежності у наше селище із держбюджету поступили вперше. Раніше ми намагались вирішувати проблеми самотужки або ж сподівались на субвецію. Дуже тішимось, що нардеп про нас не забуваємо. Маємо чудову співпрацю», – каже  секретар Войнилівської селищної ради Людмила Джус.

«Цьогоріч в нашому селі, за сприяння Віктора Шевченка, встановили такий бажаний дитячий спортивний майданчик. А тепер оголошений тендер на ремонт нашої дороги. Маємо надію, що роботи розпочнуться ще до зими», – розповідає староста села Станькова Верхнянської ОТГ Романа Романишин.

Саме дорогам, каже нардеп, уже найближчим часом приділятиме багато уваги.

«Не важливо, чи це дорога державного, чи загального значення. Маємо відновлювати усі. Бо добрі атошляхи – це запорука розвитку як мегаполісу, так і маленького села. Наш план – відновлення усіх прикарпатських доріг місцевого значення», – наголосив Віктор Шевченко.

4 3rtgh kl 5zzzljln