kotelyna

Для відновлення отримання субсидій по комунальних послугах необхідно укласти договір про реструктуризацію боргу перед ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго.

«Станом на 01.09.2017 р. вже укладено Договорів про реструктуризацію боргу із 625 особами на загальну суму 3 100 055 грн, - повідомляє керівник групи по роботі з боржниками ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Руслан Коростіль. – Кількість бажаючих укласти Договір, на разі, не зменшується. Договір про реструктуризацію укладається на півроку і перший внесок боржника повинен складати не менше 25% від суми боргу. Нині сума первинного внеску досягла 750 038 грн. Коли боржник є пенсіонером із мінімальною пенсією чи інвалід, то підприємство іде на зустріч такій людині і перший внесок переглядається в сторону зменшення. Проте якщо боржник вже має судовий позов щодо погашення боргів, то окрім першого внеску він має погасити і судовий збір».

Після оформлення всіх процедур, абонент отримає на руки Договір про реструктуризацію боргу, який необхідно віднести у Департамент соціальної політики МВК для відновлення субсидування, пише КУРС.

Враховуючи численні зверненнями громадян щодо розтермінування боргу, який утворився перед ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» повідомляє, що для укладання договору про реструктуризацію боргу необхідно мати при собі такі документи:

- копії паспорту та ідентифікаційного коду;
- копію квитанції про оплату 25% першого внеску від суми заборгованості.

Представник групи по роботі з боржниками, який укладатиме Угоди про розтермінування, знаходиться на 1 поверсі адміністративного корпусу.

Щодо всіх додаткових питань і роз’яснень просимо звертатися за телефонами:
(0342) 54-09-60; 067-344-35-40 у робочі дні з 08.00 до 16.00.