2091rethnrth505806 n

У вівторок, 22 серпня, на черговому засіданні виконкому Івано-Франківської міської ради мер Руслан Марцінків поцікавився чому не ремонтується вулиця Біла.

Очільник міста повідомив, що ремонтні роботи не ведуться по вулиці Біла, хоч ще у травні тендер на ремонт виграла фірма ПБС, повідомляє WestNews.

«Направлені вже два листи до виконавця, а робіт досі немає. Ми постійно співфінасуємо роботи, які ведуться нашими народними депутатами. Місто виділило 500 тис грн на облаштування велодоріжок на Набережній, на Польову – 600 тис грн, на вулиці Кармелюка – зробили каналізацію перед асфальтуванням. Місто ніколи не перешкоджало будівництву доріг, хто б їх не будував. Але якщо вже беретеся за ремонти, то їх треба виконувати», – наголосив мер Марцінків.

На слова мера відреагував Народний депутат України Олександр Шевченко у повідомленні в групі «Комуналка»

«Щоб не було мерських маніпуляцій, напишу як воно буде… Декілька тижнів тому був лист від міської влади з проханням приступити до ремонту вулиці Біла. ПБС поставила в план роботи по цій вулиці на вересень і роботи будуть тривати декілька днів. До того часу треба закінчити Набережну та стадіон в “Нафти і газу”. Знає , що на вересень і говорить дурню … Передоплату також не здійснено.», – написав Олександр Шевченко.