btr ivano frank5007 890x395

Івано-Франківська міська рада з другої спроби купила на аукціоні локомотиворемонтний завод за початковою ціною 33 920 000 гривень.

Сьогодні у Фонді державного майна України завершився аукціон з продажу державного пакета акцій ПрАТ "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод", пише КУРС.

Пакет акцій у озмірі 99,5% від статтного капіталу підприємтсва купив єдиний учасник торгів – Івано-Франківська міська рада - за стартовою ціною 33 920 000 гривень.

Статутний капітал підприємства становить 19 562 800 гривень, разом з заводом на торги виставили земельну ділянку площею 9,96 га.

Нагадаємо, у травні Кабінет міністрів України затвердив умови продажу державного пакета акцій ПАТ "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод" в розмірі 99,5% від статутного капіталу.

9 червня міська рада Івано-Франківська поспіхом прийняла рішення взяти участь у аукціоні з продажу пакету акцій ПрАТ "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод", зокрема придбати 99,5% від статутного капіталу товариства.

На аукціоні 6 липня Івано-Франківська міська рада не змогла придбати Локомотиворемонтний завод. Конкурсна комісія відхилила пропозицію міської ради через відсутність конкуренції.

Як повідомлялося раніше, 9 червня на позачерговій сесії міської ради Івано-Франківська голосами промерівських фракцій "Свободи" і "Батьківщини" прийняли рішення про участь міста в аукціоні на придбання Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу. З цього приводу генеральний директор ПрАТ "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод" Олег Сирота поширив відкритого листа до Руслана Марцінківа, в якому звинуватив мера у безвідповідальності та маніпуляціях.

18 липня депутати Івано-Франківської міської ради вдруге підтримали пропозицію Руслана Марцінківа взяти участь в аукціоні з продажу пакета акцій ПрАТ "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод".