ASUS ROG 6

Франківці вимагають пояснення, для чого "Муніципальна варта" придбала комп'ютер з "геймерськими" характеристиками вартістю понад 75 тисяч гривень.

Про це повідомляє ШАБЛЯ з посиланням на Версії.

«Любі друзі, можливо хтось пояснить навіщо КП “Муніципальна варта” купує ІГРОВИЙ комп’ютер з ІГРОВИМ дизайном вартістю понад 75 000грн? (LED підсвітка корпусу, ілюмінатор, всі деталі підібрані по кольорах, материнська плата з красивою LED підсвіткою, навіть оперативна пам’ять з красивими радіаторами). Хоча б гляньте, як виглядає корпус зовні! На скільки я знаю, то хіба КП “Муніципальна варта” не має забезпечувати дотримання громадського порядку в місті, безпеку і так далі?

Комунальне підприємство “Муніципальна варта” розмістило тендер на закупівлю, судячи по всьому ІГРОВОГО, комп’ютера вартістю 65 тисяч гривень без ПДВ (Тобто до 78 000грн з ПДВ)!!!

Характеристики цього комп’ютера звичайно також на високому рівні (тут текст для тих, хто “шарить”):
ІГРОВА материнська плата Asus Strix Z270E GAMING з гарною підсвіткою і радіаторами
ЦП: Core I7-7700 SkyLake 3,6Ghz – 4,2 Ghz
Оперативка:, 16гб DDR4-2400 Kingston HyperX Fury (Гарні радіатори)
Відеокарта: GeForce GTX 1080 Aorus 8GB GDDR5X (256bit)
Корпус(!): Raidmax Narwhal 920WB Black з LED підсвідкою і ілюмінатором! 

А щодо пропозицій! Запропоновані ціни вищі, ніж на розетці… Що там взагалі відбувається? Може хтось пояснить? Просто цікаво: навіщо КП “Муніципальна варта” комп’ютер з такими характеристиками, таким дизайном (всі деталі під такий суровий дизайн підібрані, гляньте хоча б на корпус…), і що там з тендером, чому там ціни вищі, ніж на розетці?

Щодо цін – схоже я зрозумів!)) Біжу відкривати ПП (Благо вже 16 є), купую деталі на Розетці, виграю тендер і заробляю на цьому!))) Бізнес-ідея! ⯑

Посилання на тендер: https://dozorro.org/tender/UA-2017-08-08-000610-c#tender

А насправді цікаво… Можливо я щось не так зрозумів, і тОму довіряти не слід, і то все якась підстав», – написав Назар Сухарник