38219

Прокуратурою Івано-Франківської області розпочато кримінальне провадження щодо службових осіб лісгоспу «Сивульський» державного оздоровчого виробничого комплексу «Синьогора», державного підприємства «Укрінвестбуд» та Гутянської сільської ради.

Встановлено, що вказані особи, зловживаючи своїм службовим становищем, незаконно уклали у 2003 році договір купівлі-продажу адміністративного будинку Межиріцького лісництва. Внаслідок цього, майно, яке належало лісогосподарському комплексу і не підлягало відчуженню, було продано за заниженою вартістю.


В подальшому, службовці ДВОК «Синьогора» та Гутянської сільської ради, незаконно передали у приватну власність ділянку площею 0,3 га, на якій була дана будівля. При цьому, вони достовірно знали, що постійним користувачем цієї землі є Державне управління справами, тому виведенню в землі запасу ділянка не підлягала.


Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.364 (зловживання службовим становищем) КК України, повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області