Sud 3

На розгляд до Коломийського міськрайонного суду з Апеляційного суду Івано-Франківської області надійшли матеріали кримінального провадження про обвинувачення особи К. за п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України

Під час досудового розслідування встановлено, що особа К. у березні 2016 року одружилась з особою П., однак через сімейні непорозуміння молода пара розійшлась у жовтні того ж року. Від шлюбу обвинувачена 24 березня 2017 року народила сина, якого самостійно доглядала, пише ГК

27 травня 2017 року жінка, перебуваючи у приміщенні свого житлового будинку в селі Кобаки Косівського району, знаходилася поряд із дитиною та займалася побутовими справами. Очевидно, внаслідок обтяження необхідністю постійного догляду за дитиною, в горе-матері виник умисел позбавити життя свого сина.

Взявши тканинний шнурок, обвинувачена обмотала ним шию сина та задушила його. Далі жінка облила мертву дитину нафтопродуктом та підпалила її, однак тіло до кінця не згоріло. Продовжуючи свої злочинні дії, обвинувачена загорнула тіло сина у тканину та віднесла до лісового масиву, щоб сховати.

Таким чином, особа К. обґрунтовано підозрюється у протиправному заподіянні смерті іншій людині, тобто умисному вбивстві малолітньої дитини, що кваліфіковано органом досудового розслідування як вчинення злочину передбаченого п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України. Цей злочин карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

Кримінальне провадження розглядається колегіально: головуючий суддя – Потятинник Ю. Р., судді – П’ятковський В. І. та Веселов В. М.

Під час підготовчого судового засідання, яке відбулось 05 грудня 2017 року по даному кримінальному провадженню обвинуваченій продовжено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів та оголошено перерву в розгляді до 13.30 год 10 січня 2018 року.