nozh 3 0

Пiд час сварки один iз товаришiв ухопився за пiстолет, iнший - за нiж, закiнчилося все дуже сумно.

Четверо друзiв сидiли на кухнi, випивали та грали в карти. Один iз гостей, сусiд i друг дитинства господаря помешкання, часто програвав, пише газета "Експрес".

"Чоловiка це дуже розiзлило, -- розповiли в Iвано-франкiвському мiському судi. -- Картяр-невдаха був такий злий, що рiзко встав iз крiсла, дiстав iз кишенi травматичний пiстолет i вистрелив просто у груди господаревi".

Пiсля першого пострiлу хотiв здiйснити й другий, але пiстолет заклинило. Травмований господар, захищаючись, схопив iз тумбочки кухонний нiж та вдарив нападника в лiве плече та лiкоть.

Картяра-невдаху це не зупинило. Вiн вистелив друговi в ногу. I знову зброя пiдвела. Тодi господар, що не тямився вiд лютi та болю, двiчi вдарив нападника ножем у груди.

Вiд травм чоловiк помер на мiсцi. Iншi гостi не змогли завадити трагедiї, бо їх на той момент не було в кухнi. Один спав у кiмнатi, а другий на момент сварки вийшов.

"Обвинувачуваний казав, що не хотiв убивати друга, лише вибити ножем пiстолет, - додають у судi.

-- Зрештою, пiстолет йому таки вдалося забрати, проте цiною життя друга. Зброю обвинувачуваний викинув iз балкона, нiж поклав в умивальник, а сам викликав "швидку".

Ще до приїзду медикiв намагався надати допомогу потерпiлому й дуже переживав через те, що сталося".

У судi батько та сестра покiйного пiдтвердили, що їхнiй родич та обвинувачуваний товаришували з дитинства й нiколи не сварилися. Але що б хто не казав, людини вже немає серед живих.

Суд визнав чоловiка винним в умисному вбивствi, призначив 7 рокiв позбавлення волi. Також вiн має заплатити 10 800 грн за проведення експертиз.