0000 0c 1eerre g0dr011444e b vd0dd brer2yyyy16s3s38 960x540

На запрошення народного депутата України Олександра Шевченка військові капелани, волонтери з усієї України та учасники АТО відпочивали у туристичному комплексі «Буковель».

Тут відкрили виставку фронтового мистецтва отця Миколи Мединського. Вона має назву «Від руйнації до життя». Експонати – фронтові гільзи, осколки, частини снарядів. Усе – із передової, де капелан Микола Мединський служить ще від початку українсько-російської війни.

6 1

«Від руйнації до життя» – цілісні орнаменти із ікон, фотографій, частин зброї, які символізують рух уперед. На мою думку, це символізує рух нашої країни уперед. А також це частина такого собі внутрішнього ідеологічного ядра тої справи, яку робить нині Олександр Шевченко. Тобто, розбудова країни, добробут її народу та перемога над ворогом», – зазначив автор виставки.

2 2

У центрі виставки – дві ікони, привезені із фронту. Вони мають особливе значення та символізм. Ікона Богородиці Єднання – це духовний герб боротьби української нації за духовність та свободу, над якою молились тисячі українських воїнів та військових капеланів. Ще один образ був знайдений на фронті. Бійці готували місце під кулемет і натрапили на святиню.

«Сьогодні ми спільно молились перед цими іконами, просили у Бога допомоги у спільній молитві «Вервиця перемоги», що об’єднує українців у цілому світі. Адже намагання побудувати країну гідності і правди – це теж частина фронту, боротьба за краще майбутнє», – зазначив Микола Мединський.

7 1

За словами Олександра Шевченка, щоденна  молитва має об’єднати українців усього світу, додати сили для подальшої боротьби.

4 2ss

«Маємо бути мужніми, аби не віддати ворогу ані клаптика української землі. Не треба думати, що все пропало. Кожен має працювати для перемоги. Маємо твердий фундамент – нашу віру. Якщо будемо жити за Божими Заповідями, жоден ворог, чи то на Сході, чи то внутрішня корупція, нам не страшний», – зазначив Олександр Шевченко.