1 1 b04t

Завдяки благодійному фондові Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ» побачила світ уже друга книга прикарпатської письменниці Оксани Граб’юк.

Після збірки поезій авторка вирішила написати прозу. Каже, над «Преображенням» працювала більше року. У книзі – тільки реальні історії реальних людей.

«Життєві перипетії героїв, їхні несхожі одна на одну долі, де то плач, то радість, то кохання, то пекуча зрада, зневіра та велич віри у Бога, – все це змусить читача задуматись та переосмислити свої цінності в житті», – каже Оксана Граб’юк.

2 1 b4r

Загалом за підтримки благодійного фонду Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ» вийшли друком уже більше сотні книг. В основному, місцевих авторів. Це видання, в яких описано наш край, його історію та традиції, долі наших людей.

«Наш фонд підтримує талановитих прикарпатських авторів. Адже ці люди, через брак коштів, не можуть собі дозволити надрукувати книгу. А насправді ці видання заслуговують на те, аби їх бачили люди. Я прочитав обидві книги Оксани Граб’юк. Вважаю, що вони вчать нас людяності, добра та милосердя, – саме того, чого так не вистачає у сьогоднішньому суспільстві», – зазначив народний депутат України Олександр Шевченко.