5555a6da7bm0002fe44

Володимир Зеленський після інавгурації мав кілька варіантів.

Один із них – домовитись із парламентом. Але для цього потрібно було залишати людей на потоках, роздавати міністерські портфелі. Другий шлях – розпустити Верховну Раду і перезагрузити її. Він обрав саме такий крок. І його підтримало суспільство. Я вважаю, що дії президента – правильні.

Таку думку очільник прикарпатського УКРОПу, голова комісії з питань бюджету, фінансів та податків у Івано-Франківській обласній раді Микола Палійчук висловив в ефірі програми «Актуальне інтерв’ю» на ОТБ «Галчина».

«Вибори повинні відбутися. Дуже шкода, що за старою системою. Адже закон не змінили. Я прихильник відкритих партійних списків. Тому на сьогодні маємо таку картину: люди нової генерації та старі системні політики, які будуть боротись за голоси виборців», – додав укропівець.

Не оминули увагою і кадрові призначення новообраного президента.

«Найвищі посади в державі – це не голова адміністрації чи радники президента. Це прем’єр-міністр, міністри, директори стратегічних підприємств. Зрозуміло, що навколо Зеленського мають бути свої перевірені люди, яким він довіряє. І президент на це має повне право. Ефективно чи неефективно вони працюватимуть – покаже час. А призначення на головні керівні посади ще попереду», – сказав Микола Палійчук.