e999dddd0558za30lll

Сьогодні кожен з гравців на політичному полі України ні з ким об'єднуватися не хоче.

Про це заявив народний депутат, голова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович в ефірі телеканалу"112 Україна".

"Всі дивляться: що станеться, хто приїде, хто зайде, хто зробить. Крім того, дуже наговорено багато, дуже багато образ і всього… Я вважаю, що Зеленський виконав свою історичну роль, перемігши Порошенка, але при тому оточенні, що у нього є, і при тих поглядах, що він сьогодні показує, що він нічого не може зробити ні щодо миру, ні щодо економіки… Тому ми повинні прагматично, головою, проголосувати на парламентських виборах. Ми повинні вибрати дві прості речі – хто встановить мир і хто поверне країну в нормальне економічне русло… Мені здається, треба об'єднуватися, незважаючи ні на що", – сказав він.

Рабінович підкреслив, що "Опозиційна платформа - За життя" в рейтингах йде другою за "Слугою народу", "якої ще не існує". "Що стосується інших партій – вони вже позаду нас, тому що люди бачать, хто реально йде послідовно вперед…. Краще перемагати разом, у крайньому випадку переможемо окремо", – додав народний депутат.